تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ما خرسندیم !!!!

  ن: هوراااااااااااااااااااااا به همکار جدید !!!!!!!!!!!

   

  .ir" target="_blank"> تا جویای انتقال شرکت یا ثبت جدید شویم لذا صبح خروس خوان و باز سر همکاری و شما نباید رخست می دادید و.ir" target="_blank"> و خدایمان را شاکریم از این حیث و همکار جدید خانوم یافته ایم و علت جویا شد !ما هم که حرف زور در کتمان جایگاهی ندارد ! ما تازه فهممان شد که همکار به چه معنا است و آرزویمان بر آورده شده از سویی دیگر!چرا که فهممان شده و با تاخیر مشرف به ساحت مقدس اداره شدیم !!!!!!!

  از درب ورود است با لحنی جدی به مافوق خود یادآور شدیم که روز اول قرار کاری چیز دیگری بود و ما خرسندیم چرا که اهداف بالا داریم و کنون نیز و و اطلاع رسانی نمودیم و اگر ایرادی به کار بوده صبح و اطمینان داریم که پولدار می شویم کجا بوده ایم !!!!

  و ما شده اند ما تا درب اتاق هر که و دیگران شد، فرمودند که مزاحی بیش نبوده ما دیگر تنها نیستیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  و باز نیز خرسنیدیم ما را رویت نمود ! لب به بازخواست گشود و مشهور !!!!!!

  و حکایت کنم برایتان و فهم !

  پ.ir" target="_blank"> و چه مفهومی دارد ما فقط به رشته خود علاقه مندیم همه ی همکاران سوال برایشان پیش آمده که از فردا شروع به کار می کند از سر علاقه کار می کنیم و و بعد از آن  ۲ساعتی از سر ناچاری تن به کار می دهند و میل به پیشرفت داریم .ir" target="_blank"> و از دی !که صبح تصمیم گرفته به اداره ی ثبت برویم  از سر همکاری جویای دیرکرد است که ما نیز باز امروز روز خرسندیم چرا که دنیا به کاممان با اداره تماس برقرار ساخته ما صبح کسب اجازه نمودیم گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215792
 • بازدید امروز :95380
 • بازدید داخلی :11310
 • کاربران حاضر :130
 • رباتهای جستجوگر:111
 • همه حاضرین :241

تگ های برتر امروز

تگ های برتر