جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ما خرسندیم !!!!

  درود !

  و ما نیز باز امروز روز خرسندیم چرا که دنیا به کاممان است و آرزویمان بر آورده شده و همکار جدید خانوم یافته ایم و از فردا شروع به کار می کند و ما دیگر تنها نیستیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  و باز نیز خرسنیدیم از سویی دیگر!چرا که فهممان شده است که ما فقط به رشته خود علاقه مندیم و از سر علاقه کار می کنیم و میل به پیشرفت داریم .همگان در این رشته ازسر اجبار یا بخت پای گذاشته اند و کنون نیز از سر ناچاری تن به کار می دهند و ما خرسندیم چرا که اهداف بالا داریم و اطمینان داریم که پولدار می شویم و مشهور !!!!!!

  و حکایت کنم برایتان از دی !که صبح تصمیم گرفته به اداره ی ثبت برویم  تا جویای انتقال شرکت یا ثبت جدید شویم لذا صبح خروس خوان با اداره تماس برقرار ساخته و اطلاع رسانی نمودیم و بعد از آن  ۲ساعتی با تاخیر مشرف به ساحت مقدس اداره شدیم !!!!!!!

  از درب ورود تا درب اتاق هر که ما را رویت نمود ! لب به بازخواست گشود و علت جویا شد !ما هم که حرف زور در کتمان جایگاهی ندارد ! با لحنی جدی به مافوق خود یادآور شدیم که روز اول قرار کاری چیز دیگری بود و ما صبح کسب اجازه نمودیم و اگر ایرادی به کار بوده صبح شما نباید رخست می دادید و...

  ما فوق که متوجه رفتار خود و دیگران شد، فرمودند که مزاحی بیش نبوده و از سر همکاری جویای دیرکرد ما شده اند و باز سر همکاری همه ی همکاران سوال برایشان پیش آمده که ما کجا بوده ایم !!!!

  و ما تازه فهممان شد که همکار به چه معنا است و چه مفهومی دارد و خدایمان را شاکریم از این حیث و فهم !

  پ.ن: هوراااااااااااااااااااااا به همکار جدید !!!!!!!!!!!

   


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 ارديبهشت 1391
  منبع
  برچسب ها : اداره ,داریم ,جدید ,همکار ,خرسندیم ,همکار جدید ,
  ما خرسندیم !!!!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر