جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

هدف والای ما !!!!!!!

  درود !

  یک هفته ی تمام روی پروژه ایی فعالیت می کردیم که نمی دانستیم هدف آن چیست تا اینکه با بررسی های موشکافانه دریافتیم هدف اصلی ما در این پروژّ ی گروهی  دور هم بودن داشتن لحظاتی خوش و خرم در کنار دوستان گوش دادن به آهنگهای محبوب آن هم با صدای استدیو گوشی دوست جان و سر کار گذاشتن همکلاسی ها و کل کل با استاد و تجربه ی فضای شبانه دانشگاه و خوردن انواع و اقسام خوراکی های جدید و خندیدن به مقدار فراوان  و ثبت و ضبط خاطراتی برای یادآوری در اینده و تعریف برای نوه و نتیجه و آفتاب لب بوم و ... بوده و خرسندیم که ما به تمام این اهداف رسیده و جزیی از معدود کسانی هستیم که از  این پروژه نهایت استفاده را برده ایم !
  به علت صداقت پدیده ایی خود این هدف والا  را همراه با پروژه پیوست کرده و تقدیم استاد نمودیم تا دریابند چه دانشجویان کوشا و فعالی  زیر دستشان است قدر بنهند !

  همین  استاد مربوطه   روزی  در یکی از  امتحان  ها سوالی تحت عنوان کدام یک از موارد زیر غلط است  به رشته ی تحریر در آورده بودند  بنده  حقیر نیز به علت بار علمی زیاد بیش از یک مورد را شناسایی نموده و در توضیحات زیر مورد مشکوک دوم  نوشته بودیم : جلل خالق !!!!! بعد از آزمون دریافتیم  منظور  استاد گرانقدر از کدام یک غلط می باشد بیش از یک مورد بوده و ما تشخیص درست داده ایم و جلل خالق ما به حق بوده !اما استاد با نهایت انصاف فرمودند تعجب شما  همانطور که برای فاطمه  (تمبون ؟تمون ؟ ) نمی شود !برای شما هم نمره نمی گردد ! جلل خالق ما تنها نشانه ایی بود از پدیده بودن ما تا استاد مفتخر شوند به داشتن  چنین داشجویانی چون ما   !!!!!!!!!!!

  پ.ن: به علت ترافیک فکری همه ی حکایتهای پدیده ایی ما ناپدید شده اند ! کمی زمان لازم است تا ترافیک روان شود و خودنویس ما خودکار گردد !

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 4 تير 1389
  منبع
  برچسب ها : خالق ,مورد ,بوده ,استاد ,پروژه ,
  هدف والای ما !!!!!!!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر